Trailers

Autorizovaný zástupce přívěsů značky Vlemmix

Autorizovaný zástupce přívěsů značky Vlemmix

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že Mobi House je oficiálním zástupcem holandské společnosti Vlemmix Aanhangwagens v Polsku. Všechny naše projekty jsou vytvářeny pomocí platformy Vlemmix. Také vám dáváme možnost využít tohoto partnerství v případě, že byste si u nás chtěli objednat malý obytný přívěs a postavit si svůj domek sami.


Značka Vlemmix

Značka Vlemmix

Polečnost Vlemmix Aanhangwagens je dnes nejvýznamnějším výrobcem přívěsů v Nizozemsku a druhým největším v Německu. Vyrábí lodní přívěsy a malé obytné přívěsy, stejně jako transportéry strojů. Všechny produkty této značky mají roční záruku a navíc dvouletou záruku na svařovaný a žárem pozinkovaný rám. V Polsku jsou přívěsy této značky dostupné prostřednictvím zástupců, kterým spol. Mobi House patří.


Vlemmixx Schválení

Schválení

Plné schválení silniční přepravy přívěsu Vlemmix po celé Evropě umožňuje jeho volný pohyb. K zaregistrování této platformy v Polsku potřebujete osvědčení o shodě (C.O.C.) vydané výrobcem v angličtině a „Prohlášení o údajích a informacích o vozidle“, které rovněž obdržíte od výrobce.


Doprava Mobi House

Doprava

Každý přívěs se vyrábí a naceňuje na individuální objednávku. Zákazníci si jej mohou vyzvednout sami v Mobi House nebo si zajistit vlastní přepravu přímo od výrobce v Nizozemsku. Přibližná cena dopravy na kolech je 550-650 EUR netto.

Download the price list