Specifikace

Rozměry

Rozměry

Standardní rozměry podvozku jsou: od 5 do 7 m na délku, 2,5 m na šířku, 4 m na výšku; hmotnost do 3,5t. Splnění těchto kritérií vám umožní bez problémů přestěhovat dům svépomocí. Musíte však k tomu mít řidičský průkaz třídy B+E.


Materiály

Materiály

Domy jsou vyrobeny z přírodního dřeva (skandinávský smrk) a přívěs je z oceli. Některé materiály jako barvy nebo interiérové prvky dovážíme ze Skandinávie. Jde o nejkvalitnější materiály od firem, které jsou špičkou ve výrobě svých materiálů a které zaručují velmi dlouhé bezproblémové používání.


Tepelná izolace

Tepelná izolace

Základním materiálem vyplňujícím prostor skeletu je PUR pěna vstřikovaná pod tlakem, poskytující větší stabilitu celé konstrukci. Na individuální přání jsou dalším řešením PIR desky, minerální vlna nebo ekologická dřevitá vlna. Všechna naše řešení zaručují udržení tepla v zimě a také chladu v horkém létě.


Topení

Topení

Záleží zde na potřebách klienta. Nejjednodušším a nejlevnějším řešením jsou elektrická topidla a podlahové topné rohože. Alternativně lze těm, kteří milují teplou a útulnou atmosféru, nabídnout plynové topení nebo krb. Je také možné nainstalovat klimatizaci nebo vzduchové tepelné čerpadlo.


Spojení

Spojení

Konkrétní typy inženýrských sítí vybírá investor po konzultaci s námi. Základní verze s plným rozsahem služeb, jako jsou přípojky elektřiny, vody a kanalizace, je nejlevnější a nejpohodlnější varianta. Všechny ostatní formy, jako jsou nádrže na čistou a použitou vodu, kompost nebo suché WC, plynová láhev nebo zcela nezávislá off-grid verze, jsou dodávány za příplatek.