Dokončené chaty na prodej

 

 

 

Proces vzniku našich domů lze představit v pěti krocích - od výběru návrhu, materiálů, přijetí nabídky až po podpis smlouvy a převoz hotového malého domu. Nyní můžete některé z těchto kroků obejít a mobilní dům si rovnou koupit! Stále si můžete vybrat maličký dům svých snů. V naší nabídce najdete celoroční dřevěné domky, vyrobené z kvalitních ekologických materiálů a propracované do nejmenších detailů. Můžete si koupit standardní modely i modely na míru, mobilní domy mimo síť, kempinkové verze, malé domky s různými barvami fasády a dekorem - cokoli se vám líbí!

 

 

 

Mobi 06 APPLE

MOBI 06 Apple je upravená konstrukce modelu Mobi 06 - hlavními změnami jsou další mezipatro, dveře přesunuté k boční stěně a velké množství prosklení. Podvozek je dlouhý 7,8 m a má tři nápravy. V Mobi 06 jsou dvě mezipatra. Jedno slouží jako ložnice - zábradlí je z hustě tkaného lana, je v něm rám s matrací a vede do něj schodiště se skříňkami. Druhé mezipatro slouží k odpočinku - podlaha je ze síťoviny, zábradlí je rovněž z hustě tkaného lana a lze se do něj dostat po skládacím žebříku. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka a velká plisovaná okna. Dále je zde kuchyň se základními spotřebiči. Patří k nim indukční varná deska, trouba, digestoř, vestavěná elektrická lednice a myčka nádobí. Koupelna byla vybavena sprchovým koutem, umyvadlem se skříňkou, běžnou vestavěnou toaletou a zrcadlovou skříňkou. Zdrojem vytápění jsou elektrické radiátory a podlahové topení. Nainstalována byla také klimatizace a rekuperátor. V interiéru převládají zelené, bílé a černé barvy, které jsou rozčleněny dřevěnými akcenty. Fasáda je z vertikálně kladeného skandinávského smrku v přírodní barvě.

Mobi 02 DEVELOPER MACADAMIA

Naše společnost má v nabídce několik standardních modelů, ale konečný design vždy závisí na klientovi a jeho představách. Stavba domků zahrnuje výrobu rámu, ale také povrchovou úpravu a uspořádání. Jsou zákazníci, kteří sní o tom, že se o to postarají sami. Chápeme je, protože sami tento proces milujeme! Pro ty, kteří nemají čas, schopnosti nebo chuť vytvářet domek od základu, máme nabídku MOBI DEVELOPER.

Mobi INDIVIDUAL TEAK

MOBI INDIVIDUAL TEAK je individuální verze, která vyniká tím, že má balkon! Přívěs od společnosti MH trailers je dlouhý 7,8 metru a má 3 nápravy. Svým tvarem připomíná model Mobi 06 - tvar krychle umožňuje maximální využití prostoru. Fasáda je kombinací vertikálně poskládaných prken v přírodní barvě a plechu v lahvově zelené barvě. V tomto mikrodomku se pohodlně ubytuje šest osob - dole je uzamykatelná ložnice, v mezipatře další prostor na spaní a rozkládací pohovka v obývacím prostoru je rozkládací. K dispozici je samozřejmě také kuchyň a koupelna. Něčím naprosto unikátním je balkon umístěný nad pokojem a oddělený od chaty velkým oknem. V interiéru převládají zelené, žluté a bílé barvy s dřevěnými akcenty. Tento individuální malý domek dokazuje, že fantazii se meze nekladou! Je to nádhera!
Loading...