Informace

Geneze

Geneze

Víte, že koncept velmi malých domků, Tiny House, pochází z USA? Může to být pro nás překvapivé, protože americké domy si obvykle spojujeme s velkými nemovitostmi, se spoustou ložnic, s obrovským obývacím pokojem a bazénem na zahradě. A přece lidé dnes stále více rozumějí tomu, co skutečně potřebují ke šťastnému životu. Zaměřují se na kvalitu, nikoli na kvantitu. Pohyb velmi malých domků už se rozjel a my na tom máme svůj podíl. A vy ho můžete mít také!


Aplikace

Aplikace

Jaký to má smysl pořídit si malý dům na kolech? Jeho hlavní výhodou je flexibilita jeho využití. Může to být útulný celoroční dům nebo se může proměnit v letní dům, popř. pronajatý domek, studentské studio, bar, pojízdný obchod, kancelář atd. Tiny House reaguje na různé potřeby, které se mohou proměňovat v čase. Svým tvarem odkazuje na zcela „normální“ dům, je však menší a mobilní. To znamená, že svou domovskou adresu můžete kdykoli snadno změnit. Tato podoba domu vyhovuje dobové realitě a potřebám zejména obyvatel velkých měst. Často se stěhují, jsou to individualisté, kteří si rádi odskočí na víkend z metropole do divočiny nebo pracují z domova - na místě, kde si přejí pobývat. Právě filozofie malého domu odpovídá tomuto životnímu stylu. Kompaktní dům splňuje mnoho druhů potřeb městských nomádů.


Podnikání

Podnikání

Máte smysl pro podnikání? Tiny House je skvělé místo, kterým se můžete pochlubit. Jde o investici, díky níž můžete dosáhnout velmi konkrétního zisku tím, že ho pronajmete turistům. Stačí si vybrat zajímavou a malebnou oblast. I v tom pomáháme a více se o tom dočtete v záložce s názvem Investice.Pro každého

Pro každého

Tiny House je malý dům s velkými možnostmi. Snadno se používá a snadno se i pohybuje. K přemisťování nepotřebuje žádné další vybavení ani specializované ovladače. Jedná se o dům s celoročním provozem, s užitným prostorem rozděleným na základní zóny: obývací část, kuchyň, ložnici, WC.


Použití

Použití

Ze všeho nejvíce dává Tiny House pocit svobody a nezávislosti. Nepotřebujete stavební povolení, můžete ho začít ihned využívat. Když chcete změnit místo k životu nebo podnikání – prostě to uděláte. Neztrácíte čas formálními povoleními, nepodepisujete dlouhodobé nájemní smlouvy, protože svůj domov si vezete stále s sebou. Je to tak jednoduché!


Dva v jednom

Dva v jednom

Malému domu se nepřizpůsobujete vy, ale je to Tiny House, který se přizpůsobí vám. Je to také dům, jen má minimální rozměry. Je kompaktní a originální, zapadá do současných trendů v architektuře a interiérového designu. Tiny House slouží k bydlení i cestování; je vhodný jako investice a také k pronájmu. Spojte všechny jeho možnosti a můžete si díky tomu vytvořit život, o kterém sníte.