O nás

Rodinná firma

Rodinná firma

Náš příběh s malým domem začal jako rodinná vášeň. Všichni byli potěšeni možnostmi, které malé domy nabízejí. Ruku v ruce všichni čtyři dáváme podobu společnosti. Každý člen rodiny v ní má důležitý hlas. Seznamte se s námi!


Bartek

Je to ten z nás, jemuž roky práce v Norsku umožnily načerpat novou inspiraci, kterou se rozhodl proměnit ve způsob života ve své rodné zemi. Hledal na realitním trhu něco alternativního a našel. Domy ve stylu malých domů ho zaujaly již před 6 lety, kdy o nich v Polsku ani v Evropě nikdo nemluvil. V současnosti dává projektům svůj vlastní styl. V práci mu pomáhají takové povahové vlastnosti, jako je vrozená pečlivost, přesnost, preciznost a spolehlivost. Jeho prioritou je spokojený zákazník. Pro něj je měřítkem vynaložené práce spokojenost. Snil o tom, že se navždy vrátí do vlasti, aby inspiroval ostatní tím, co je mu blízké.


Kasia

Dokonalá hospodyňka, milovaná manželka a matka. Stará se o teplo domova a rozdmýchává nadšení pro práci. Stejně jako Bartek se zamilovala do domů ve stylu Tiny House. Proto se oba vzájemně doplňují. Kasia přináší do společnosti ženský vzhled a také schopnost navrhovat funkční řešení pro mikroprostory. Její největší vášní je vaření a bytové dekorace. Stará se o dobrý vkus toho, co jí vychází z ruky. Díky ní je každý vytvořený malý dům tak teplý a útulný. Jejímu srdci je nejbližší skandinávský styl.


Zosia i Marysia

Jsou stejně důležité, ne-li dokonce nejdůležitější, ve firmě Mobi House! Jsou hnací silou v každém pracovním dni. Jejich vynalézavost a energie je sdílena všemi. Milují domy na kolech, a až přijde čas, budou jeden vlastnit, samozřejmě podle vlastního návrhu ;)

Proč si vybrat nás?

Konkurenční ceny

Konkurenční ceny

Netlačíme ceny nahoru jen proto, že je něco v módě. Držíme rozumné ceny, které jsou podle nás v poměru ke kvalitě velmi dobré.


Selected materials

Vybrané materiály

Používáme ekologické, přírodní materiály, a proto v domcích panuje přívětivé mikroklima. Surovinu dovážíme především ze Skandinávie. Díky tomu si zachovává odolnost vůči měnícím se povětrnostním podmínkám.


Individuální přístup

Individuální přístup

Každý zákazník je pro nás samostatný příběh, proto neexistují dva stejné domy. Přizpůsobujeme je vždy konkrétním přáním zákazníka.


Neustálý vývoj

Neustálý vývoj

Stále se školíme, hledáme lepší a lepší řešení pro naše projekty. Mezinárodní kontakty nám tak poskytují nové poznatky i inspiraci.


Upřesnění v jednotlivých detailech

Upřesnění v jednotlivých detailech

Naší zásadou je, že buď něco děláme dokonale, nebo vůbec. Domy, které dáváme do užívání, jsou propracované v každém detailu.


Jsme profesionálové s vášní

Jsme profesionálové s vášní

Dobrodružství v souvislosti s výrobou domků ve stylu Tiny Houses je příběhem, který nám přináší potěšení. Před 5 lety, když jsme pracovali v Norsku, jsme začali realizovat vlastní projekty. Byla to pro nás zároveň oblast výzkumu, která nám dala pevné základy pro rozvoj.


Budujeme síť zahraničních partnerů

Budujeme síť zahraničních partnerů

Rádi bychom vás povzbudili k tomu, abyste se stali partnery při prodeji našich malých domů. Zatím jsme navázali spolupráci s partnery z Německa, Norska, Švédska, Irska, Nizozemska a Dánska.