Investice

Možnost investovat

Možnost investovat

Připojte se k tisícům nadšenců fenoménu Tiny House z celého světa. Hnutí těchto malých domů vzklíčilo asi před 10 lety v USA a dnes shromažďuje davy příznivců. Naše dobrodružství s malými domečky se však zrodilo v Norsku, které se do nich také zbláznilo. Jsme jeho průkopníky v Polsku a dále dláždíme stezky na této zcela nové půdě. Víte, co to pro vás znamená? Mezera na trhu, do které se vyplatí investovat! Tím, že se rozhodnete mít svůj malý dům, se otevíráte novým obchodním příležitostem.


Many solutions

Mnoho řešení

Koncept Tiny House nabízí mnoho výhod. Můžete tento malý dům pronajmout turistům, provozovat v něm bar, obchod, kancelář a nabídnout ho třeba k pronájmu studentům.


Kampus

Kampus

Turistika je nám nejbližší, proto zde, v místě zvaném Bukowina Tatrzańska, realizujeme projekt Mobi House Camp. Kdo tam alespoň jednou byl, ví, jak je to neobvyklé a chce se tam vrátit. Naší inspirací je glamping obklopený panenskou přírodou, v malebné oblasti, která uklidňuje nervy a obnovuje vitalitu. Glamping je kemp na vysoké úrovni. Jde o žhavý trend, který je mezi turisty mimořádně oblíbený. Ti zde hledají alternativní možnosti relaxace. Investice do vašeho maličkého domku v našem kempu je jistotou, která přinese výnos nejen v tzv. turistické sezóně. Nyní je rozložena na celý rok. Každé roční období je dobré pro milovníky hor. V zimě glampingoví turisté ocení blízkost oblíbených sjezdovek. Poskytujeme klidné místo odříznuté od civilizace, kde umění odpočinku získává nový rozměr. Tím, že si pronajmete pozemek u nás, se můžete věnovat pouze propagaci a prodeji. Náš servis je komplexní: předání klíčů, turistická péče, úklid, servis.


Napište nám

Napište nám

Pokud vás budou zajímat podrobnosti této investice, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat! Budete s námi budovat kulturu glampingu.

Kontat