Naše projekty

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB
MOBI INDIVIDUAL BAOBAB

Mobi INDIVIDUAL BAOBAB

MOBI INDIVIDUAL BAOBAB je úžasný vývoj na zakázku. Součástí projektu byla střešní terasa a skládací schodiště! Terasa má samozřejmě funkci pro volný čas. Tento projekt byl vyroben na podvozku přívěsů MH o délce 8,4 metru. Fasáda je kombinací dřeva a plechu. Interiér bungalovu je světlý, dominuje mu bílá a dřevo, rozbité šedou, černou a lahvově zelenou. Tento mobi má hodně prosklení, takže v místnostech je hodně světla. Byl zde použit nábytek vyrobený společností MOBI HOUSE. Na malém prostoru byla navržena dvě mezipatra se schodištěm, obývací část, kuchyně a koupelna. MOBI INDIVIDUAL BAOBAB je jedinečný malý dům - originální a propracovaný v každém detailu.
Podívejte se na další

MOBI 06 ALMOND
MOBI 06 ALMOND
MOBI 06 ALMOND
MOBI 06 ALMOND

Mobi 06 ALMOND

MOBI 06 ALMOND je design inspirovaný modelem Mobi 06, který má tvar krychle. Přívěs od MH trailers je dlouhý 8,4 metru a má tři nápravy. Je vybaven dvěma mezipatry, prostorným obývacím pokojem, kuchyní na jedné straně a koupelnou na straně druhé. Interiér je světlý, ale členěný výraznými barvami. Barva fasády je poměrně odvážná, neboť je černá. Tento malý dům je kombinací funkčnosti a útulnosti.
Podívejte se na další

MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON

Mobi INDIVIDUAL LEMON

MOBI INDIVIDUAL LEMON je realizace vyrobená na 8,4 metru dlouhém podvozku přívěsu MH se třemi nápravami. Inspiraci pro model MOBI 06 lze spatřit v tomto projektu, jehož bungalov má tvar krychle. Na fasádu byl použit skandinávský smrk a desky jsou kladeny vertikálně. Střecha a okna jsou černé. Mobi je zařízen ve skandinávském stylu se světlými barvami a dřevěnými prvky. V domku jsou dvě mezipatra, do kterých vede dřevěné schodiště se zábradlím s LED osvětlením. Kuchyň a koupelna byly vybaveny základními spotřebiči. Byla zde použita klimatizace, připravena přípojka pro krb a televizi, konferenční stolek naší výroby a dokonce i stůl určený k práci. MOBI INDIVIDUAL LEMON jistě potěší zákazníky, kteří oceňují jednoduchost, minimalismus a skandinávský styl!
Podívejte se na další

Loading...