Naše projekty

MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON
MOBI INDIVIDUAL LEMON

Mobi INDIVIDUAL LEMON

MOBI INDIVIDUAL LEMON je realizace vyrobená na 8,4 metru dlouhém podvozku přívěsu MH se třemi nápravami. Inspiraci pro model MOBI 06 lze spatřit v tomto projektu, jehož bungalov má tvar krychle. Na fasádu byl použit skandinávský smrk a desky jsou kladeny vertikálně. Střecha a okna jsou černé. Mobi je zařízen ve skandinávském stylu se světlými barvami a dřevěnými prvky. V domku jsou dvě mezipatra, do kterých vede dřevěné schodiště se zábradlím s LED osvětlením. Kuchyň a koupelna byly vybaveny základními spotřebiči. Byla zde použita klimatizace, připravena přípojka pro krb a televizi, konferenční stolek naší výroby a dokonce i stůl určený k práci. MOBI INDIVIDUAL LEMON jistě potěší zákazníky, kteří oceňují jednoduchost, minimalismus a skandinávský styl!
Podívejte se na další

MOBI INDIVIDUAL TEAK
MOBI INDIVIDUAL TEAK
MOBI INDIVIDUAL TEAK
MOBI INDIVIDUAL TEAK

Mobi INDIVIDUAL TEAK

MOBI INDIVIDUAL TEAK je individuální verze, která vyniká tím, že má balkon! Přívěs od společnosti MH trailers je dlouhý 7,8 metru a má 3 nápravy. Svým tvarem připomíná model Mobi 06 - tvar krychle umožňuje maximální využití prostoru. Fasáda je kombinací vertikálně poskládaných prken v přírodní barvě a plechu v lahvově zelené barvě. V tomto mikrodomku se pohodlně ubytuje šest osob - dole je uzamykatelná ložnice, v mezipatře další prostor na spaní a rozkládací pohovka v obývacím prostoru je rozkládací. K dispozici je samozřejmě také kuchyň a koupelna. Něčím naprosto unikátním je balkon umístěný nad pokojem a oddělený od chaty velkým oknem. V interiéru převládají zelené, žluté a bílé barvy s dřevěnými akcenty. Tento individuální malý domek dokazuje, že fantazii se meze nekladou! Je to nádhera!
Podívejte se na další

MOBI 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE
MOBI 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE
MOBI 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE
MOBI 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

Mobi 09 TANGERINE UNIQUE FOREVER LINE

MOBI 09 TANGERINE je druhým ze tří modelů naší nové řady Unique Forever Line - jedinečné prémiové řady malých domů. Je vyroben na podvozku značky MH trailers o délce 8,4 metru. Toto provedení má přepracované uspořádání obytných prostor - na jedné straně má kuchyň, uprostřed obytný prostor, na druhé straně koupelnu a mezipatro se dvěma uzavřenými místnostmi. Kuchyně je světlá - je v ní dostatek skříněk a zásuvek a základních spotřebičů. Nový a zajímavý je poloostrov s barovými stoličkami. Dále je zde rozkládací pohovka a koupelna ve světlých barvách se sprchovým koutem, běžnou toaletou, umyvadlovou skříňkou a velkou šatní skříní se spotřebiči. V této zástavbě vypadá mezipatro trochu jinak než v našich předchozích chatách. Do prvního patra se vstupuje po schodišti, které se vejde kolem pohovky, a jsou zde dva uzavřené pokoje propojené balkonem. Interiér mobi je světlý - převládá bílá a dřevo s černými a šedými prvky. Jedná se o celoroční malý domek. Je propracovaný do nejmenších detailů. MOBI 09 TANGERINE je mobilní studio, které má prostory a zařízení potřebné pro každodenní život. Jedná se o další projekt, který propaguje řadu Unique Forever Line!
Podívejte se na další

Loading...