Mobi INVEST 2

See the video
MOBI INVEST 2 je mobilní dům ze série INVESTOR LINE - série levných chat pro podnikatele. Podvozek od značky MH trailers má délku 6 metrů a má plnou homologaci vozidla, která je registrována jako karavan. Na jedné straně chaty je kuchyň a na druhé straně je koupelna a galerie. Je zde také místo, kde lze zařídit malý obývací pokoj. Tvar chaty je zajímavý. Úhel střechy vytváří více prostoru nahoře. V provedení je kladen důraz na minimalismus a jednoduchost. Venkovní fasáda je vyrobena ze skandinávského smrku, zatímco hladké překližkové stěny jsou použity uvnitř. Dům je vhodný k užívání celoročně. Model MOBI INVEST 2 nabízí kvalitu za dobrou cenu!

Video

 

MOBI INVEST 2 je jedním z dvou mobilních domů ze série INVESTOR LINE, která si klade za cíl poskytovat kvalitní domy za atraktivní ceny. Tento projekt byl postaven na přívěsu značky MH trailers o délce 6 metrů.

Tento mobilní dům má plnou homologaci vozidla zaregistrovanou jako kempingový přívěs. Žádná jiná firma v Polsku nenabízí takové řešení! Co to znamená?

Registrace tiny domu jako kempingového přívěsu umožňuje pojištění jak domu, tak přívěsu, nikoli pouze samotného přívěsu! Pojištění platí během cestování i používání.

Model MOBI INVEST 2 má moderní a zajímavý tvar. Úhel střechy poskytuje více prostoru na půdě. Vedle půdy je zde také kuchyně, koupelna a prostor, kde lze zařídit malý obývací pokoj s televizí.

Kuchyně je vybavena bílým nábytkem, kompozitním pracovním stolem a spotřebiči jako je indukční varná deska, trouba a myčka nádobí - řešení 3 v 1, samostatná mikrovlnná trouba, kuchyňská digestoř a lednice.

V koupelně je sprchový kout s lineárním odpadem a závěsem, samostatné WC, umyvadlo, fén a skříňky. Dům je využitelný po celý rok - vyhřívaný podlahovými topnými rohožemi a elektrickými radiátory.

Byl dokončen minimalisticky. Venkovní fasáda je vyrobena ze severského smrku, zatímco uvnitř jsou použity hladké dřevotřískové stěny.

Zajímavým řešením je vstup do domu - na dveřích je instalována kódová zámka. Řada INVESTOR LINE byla vytvořena s ohledem na podnikatele. Použité materiály a aplikovaná řešení jsou ideální pro pronájem chat.

Model MOBI INVEST 2 nabízí kvalitu, funkčnost za dobrou cenu!

 

 

 

Jiné/další modely

Mobi INVEST 1

Podívejte se na další

Mobi MINI OFFICE

Podívejte se na další

Projekt Mobi 09

Podívejte se na další